Collectie: Hondenspeeltjes
Een hond kun je op heel veel verschillende manier vermaken, natuurlijk ook met hondenspeeltjes. Er zijn heel veel verschillende soorten speelgoed voor de hond: knuffels, braingames, flostouwen, waterspeelgoed en nog veel meer.
Met hondenspeelgoed kun je ervoor zorgen dat de hond zichzelf kan vermaken, maar je kunt ook samen met de hond spelen. Zo is het leuk om samen met jouw hond te apporteren buiten of om hondenkoekjes voor de hond te verstoppen in een braingame of snuffelmat, zodat jouw hond dit mag gaan zoeken.
-
Aanbieding -
Memory Trainer 3.0 Strategisch Spel
Normale prijs €74.99Normale prijsAanbiedingsprijs €74.99 -
Aanbieding -
Trixie Snack Popper
Normale prijs €19.99Normale prijsAanbiedingsprijs €19.99 -
UitverkochtBeeztees Racebanden Hondenspeelgoed Pluche
Normale prijs €4.99Normale prijsAanbiedingsprijs €4.99Uitverkocht -
Eat Slow Live Longer Puzzle Triangle
Normale prijs €12.25Normale prijsAanbiedingsprijs €12.25 -
Eat Slow Live Longer Puzzle Rectangle
Normale prijs €14.95Normale prijsAanbiedingsprijs €14.95 -
Roller Bowl Strategisch Spel
Normale prijs €22.99Normale prijsAanbiedingsprijs €22.99 -
Jolly Soccer Ball
Normale prijs Vanaf €23.45Normale prijsAanbiedingsprijs Vanaf €23.45 -
Beeztees Sumo Mini Fit Bone
Normale prijs €7.69Normale prijsAanbiedingsprijs €7.69 -
Beeztees Sumo Play Diabolo
Normale prijs €14.49Normale prijsAanbiedingsprijs €14.49 -
Uitverkocht -
BEEZTEES SUMO FIT BALL 31,8X7,9X7,9
Normale prijs €11.29Normale prijsAanbiedingsprijs €11.29 -
Beeztees Puppy Warmteknuffel Mon
Normale prijs €14.99Normale prijsAanbiedingsprijs €14.99 -
BEEZTEES RUBBER MASSAGE BAL VOOR TANDEN MET MINT
Normale prijs €6.89Normale prijsAanbiedingsprijs €6.89 -
CHUCKIT ULTRA BALL
Normale prijs Vanaf €11.95Normale prijsAanbiedingsprijs Vanaf €11.95 -
BEEZTEES SUMO FIT BONE
Normale prijs €14.29Normale prijsAanbiedingsprijs €14.29 -
BEEZTEES SUMO MINI TEAM PULLY ROOD
Normale prijs €6.99Normale prijsAanbiedingsprijs €6.99 -
BEEZTEES SUMO FIT STICK
Normale prijs €16.99Normale prijsAanbiedingsprijs €16.99 -
BEEZTEES SUMO PLAY DENTAL
Normale prijs Vanaf €11.39Normale prijsAanbiedingsprijs Vanaf €11.39 -
Beeztees Sumo Fit
Normale prijs €14.29Normale prijsAanbiedingsprijs €14.29 -
Beeztees Sumo Team
Normale prijs €22.49Normale prijsAanbiedingsprijs €22.49 -
BEEZTEES SUMO PLAY
Normale prijs Vanaf €8.49Normale prijsAanbiedingsprijs Vanaf €8.49 -
AanbiedingAFP WATERFONTEIN SPLASHY WIT 25,5X18X8
Normale prijs €14.95Normale prijs€30.45Aanbiedingsprijs €14.95Aanbieding -
Rubber Snack-bal hondenspeeltje
Normale prijs Vanaf €4.99Normale prijsAanbiedingsprijs Vanaf €4.99 -
HONDENTRAININGSSPEL SEEKY
Normale prijs €11.50Normale prijsAanbiedingsprijs €11.50 -
PLASTIC HONDENTRAININGSSPEL SPINO
Normale prijs €13.50Normale prijsAanbiedingsprijs €13.50 -
Rubber Dental Care kluif
Normale prijs €11.29Normale prijsAanbiedingsprijs €11.29 -
SUMO MINI FIT
Normale prijs €7.69Normale prijsAanbiedingsprijs €7.69 -
SUMO MINI TEAM
Normale prijs €7.69Normale prijsAanbiedingsprijs €7.69 -
SUMO MINI PLAY
Normale prijs Vanaf €5.69Normale prijsAanbiedingsprijs Vanaf €5.69
Daar hoort een snack bij!
Sanimal Soepele gewrichten
Normale prijs
€22.99
Normale prijs
€22.99
Aanbiedingsprijs
€22.99
Hondensnacks
Alle honden verdienen zo nu en dan een heerlijke snack. Hondensnacks zijn...
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van ons nieuws, acties en evenementen.
Maximaal 1 nieuwsbrief per maand!
















